FIRST LAST TITLE
ALDERSON RICHARD Administrative Assistant-Registrar
BARLOW WESLEY Assistant Team Leader
BEARD ARVIL Director of Logistics
BEDWELL LAURA Assistant Team Leader
BEIGHTLER JEFFREY Shift Leader
BELLE CYNTHIA Assistant Team Leader
BENDICKSON ROBIN Instructor
BIRGE RANDY Assistant Team Leader
BLACK MELISSA Regional Coordinator
BOGGESS DONALD Assistant Team Leader
BONAM JERRY Assistant Team Leader
BONAM KENDRA Assistant Team Leader
BONGIORNO LAURIE Instructor
BOYER DIANE Instructor
BRANNON DENNIS Graduate Affairs Supervisor
BRIDGES STEVEN Security Technician
BROEKER DELMAR Maintenance Assistant
BROOKS MARK Maintenance Supervisor
BROWN CHRISTOPHER Shift Leader
BROWN RENYSHA Regional Coordinator
BROWNFIELD RUSSELL Counselor
BROWN-GREER STACEY Assistant Team Leader
BUTLER BRIAN Assistant Team Leader
BUZAN HEATHER Assistant Team Leader
BYRD AUTUMN Administrative Assistant
CALHOON ROBIN Instructor
CARR NICHOLAS Assistant Team Leader
CARSON TANYA Regional Coordinator
COMUNALE JOSEPH Assistant Team Leader
CONNER CHARLES Public Affairs Specialist
CORBIN JENNIFER Assistant Team Leader
CRIPPIN JOSHUA Assistant Team Leader
CURRY DARENDA Budget Assistant
DAVIS LOVILAS Case Manager
DENIUS RONALD Instructor
DENNE SANDRA Case Manager
DICKERSON TONI Assistant Team Leader
DOWLING JAMES Security Technician
DUNN PATRICIA Case Manager
ELAM NICOLETTE Instructor
ENYART DAVID Instructor
FANNON AARON Assistant Team Leader
FRY JOHN Team Leader
GALASSI MICHAEL Counselor
GARDNER MICHAEL Regional Coordinator
GAREE RONALD Instructor
GOFF LARRY Counselor
GOLDSTEIN CARNABY Instructor
GRAHAM ERICKA Regional Coordinator
GREIST BENJAMIN Assistant Team Leader
GRICE DONALD Registrar
GRICE DONALD Assistant Team Leader
HANKINS JAMES Deputy Director
HANNER GREGORY Assistant Team Leader
HANSON DAVID Maintenance Technician
HARNEY JON Assistant Team Leader
HART JAMES Assistant Team Leader
HARTMAN EDWARD Management Information Systems Technician
HENDERSON JENNY Assistant Team Leader
HINES WILLIE Assistant Team Leader
HINTERLONG AMY Security Technician
HOLMES EMORY Regional Coordinator
HUGHES ARTHUR Management Information Systems Technician
JACKSON BERNARD Assistant Team Leader
JACKSON FLOYD Team Leader
JONES JOSETTE Assistant Team Leader
JONES BOBBY Security Technician
JOSEPH BETH Assistant Team Leader
KEIL MICHAEL Assistant Team Leader
LAKIN DAVID Regional Coordinator
LASHBROOK DIANNA Case Manager
LEE RONNIE Case Manager
LEGGS LEROY Assistant Team Leader
LENOIR-PRICE HATTIE Instructor
LOCKWOOD EDWARD Training Officer
LOGUE WAYNE Security Technician
LUNDEEN DANIEL Assistant Team Leader
MADDALOZZO MICHAEL Assistant Team Leader
MARTIN BRIAN Security Technician
MARTIN MAY Admin Asst-Dep Director
MARTINEZ CIPRIANO Assistant Team Leader
MASCO JODY Medical Technician
MCAFEE JARED Security Technician
McAFEE BILLIE Regional Coordinator
MCMULLEN DENNIS Shift Leader
MCMULLEN MICHAEL Commandant
METZ THOMAS Assistant Team Leader
MILLER ROBERT Assistant Team Leader
MOORE PHYLLIS Instructor
MOORE JANICE Instructor
MURPHY BRIAN Assistant Team Leader
NEITZEL LUCINDA Human Resource Manager
NORRIS RICHARD Instructor Supervisor
NORRIS RONNIE Assistant Team Leader
NUDING MICHAEL Security Chief
OWEN JAMES Team Leader
OWEN AUTUMN Case Manager
PARHAM JOSEPH Assistant Team Leader
PARKER WILLIAM Warehouse Assistant
PAULUS WILLIAM Assistant Team Leader
PENNY DAVID Assistant Team Leader
PERRY KEVIN Team Leader
POKE DEYONNA Case Manager
POLK KIPTON Assistant Team Leader
POPE JONATHAN Assistant Team Leader
POWELL MARK Assistant Team Leader
RANDLE DOROTHY Counselor
RASOR TERRY Regional Coordinator
REITERMAN KENNETH Team Leader
ROBINSON KATHY Budget Manager
ROEDL TAMMIE Counselor
RUBIO ALEXANDRIA Assistant Team Leader
RYLE SCOTT Assistant Team Leader
SANGSTER SELENA Administrative Assistant
SAVAGE MICHAEL Assistant Team Leader
SCHLUETER DENISE Administrative Assistant-Registrar
SCHOONOVER KATHERINE Executive Secretary
SCOTT DAVID Assistant Team Leader
SCOTT ARNOLD Team Leader
SEIB KARON Counselor
SHELTON KENNETH Assistant Team Leader
SHIELDS JUAN Management Information Systems Supervisor
SLUTTS GERALD Assistant Team Leader
SMITH MARY Case Manager
SMITH GARRY Counselor
SMITH REESE Assistant Team Leader
SMITH TANISHA Administrative Assistant-Registrar
SPANHOOK NICHOLAS Logistics Assistant
SPARLING AUTUMN Mentor Coordinator
SQUARE JAMES Warehouse Manager
STEELE WILLIAM Supply Supervisor
STONER JOSHUA Assistant Team Leader
STUCKEMEYER ORVAL Security Technician
SWEAT WILLIAM Payroll Manager
SWOPE BENJAMIN Instructor
TARDIFF FORREST Team Leader--Night Shift
TAYLOR KEITH Assistant Team Leader
THOMAS PETER Director
TRULOCK CHERA Counselor
ULM NICOLE Assistant Team Leader
VASICEK ERIC Assistant Team Leader
VICE THOMAS Assistant Team Leader
WAGNER KEITH Training Coordinator
WASHINGTON-FRANKLIN ALISON Counselor
WATSON LATYSHA Counselor
WATTS LAMAR Shift Leader
WAXHAM COLIN Team Leader
WEATHERSBY WALTER Warehouse Manager
WELTON GLEN Assistant Team Leader
WEMER KELLY Instructor
WHITE LARRY Assistant Team Leader
WILLIAMS LINDA Administrative Assistant-Registrar
WILSON SCOTT Assistant Team Leader
WINFREY RAYMOND Maintenance Assistant
WURL LARRY Assistant Team Leader
ZUFALL RAYMOND Assistant Team Leader